Series
Ratings
25- Zero DayRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Eye Love YouRated ★ 2.5
- The Diplomat Season 1Rated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5- The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Operation LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5