Series
Ratings
75
BigRated ★ 3.0
Beautiful MindRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
JumongRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0

Boys Over FlowersRated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5