Series
Ratings
86
GoblinRated ★ 5.0
Woman with a SuitcaseRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Vampire DetectiveRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5- Blue TowerRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0