Series
Ratings
39- Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 2.5
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5