Movies
Ratings
1534- 홍어의 역습Rated ★ 0.5
- The Avian KindRated ★ 2.5
- One WinRated ★ 2.5
Dark WatersRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.0
The Flowers of WarRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
The Way We WereRated ★ 3.5
The Prince of TidesRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0- The Children's TrainRated ★ 3.5
- No Other ChoiceRated ★ 4.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0- Another BirthRated ★ 3.0
- Don't Let the SunRated ★ 3.5
- The Last One for the RoadRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5- After LoveRated ★ 3.0
All of Us StrangersRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0