Series
Ratings
25
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 2.0
Digimon TamersRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 3.0
Knight RiderRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5- Salyers SpecialRated ★ 2.5
- Slayers ExcellentRated ★ 2.0
SlayersRated ★ 3.0- Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 5.0