Movies
Ratings
255
MadagascarRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Romeo and JulietRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0