Series
Ratings
733- Still ShiningRated ★ 3.0
- Human From TodayRated ★ 2.5
- Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Manifest Season 2Rated ★ 3.0
ManifestRated ★ 3.5- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
- To My Beloved ThiefRated ★ 3.0
- Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Younger Season 7Rated ★ 2.5
YoungerRated ★ 3.0- SirensRated ★ 3.0
- YoungerRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 3.5- YoungerRated ★ 3.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- The Beast in MeRated ★ 3.5