Series
Ratings
65- The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 4.5- The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 1.0
- The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0