Titles you rated
L et M The Reason I Love You, Other StoriesRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 2.5
Three DaysRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0