Series
Ratings
35- YoutuloverRated ★ 5.0
- Evil GeniusRated ★ 5.0
Ash vs Evil Dead Season 2Rated ★ 5.0- Ash vs Evil Dead Season 3Rated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 1.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
LegionRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 1.0
SignRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0