Titles you rated
Kamisama KissRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.0

Hello My TeacherRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.5- Tears in the AmazonRated ★ 3.0
- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.0- Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5