Movies
Ratings
124
About TimeRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0