Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 3.0
- Doona!Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 3.0

Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Outer BanksRated ★ 3.0
Record of YouthRated ★ 2.0
A-TEENRated ★ 0.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 0.5
Love AlarmRated ★ 2.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.0