Series
Ratings
52
PastaRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 5.0
Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PianoRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
GokusenRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
School 2Rated ★ 4.0- School Season 1Rated ★ 4.0