Series
Ratings
38
WestworldRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Sweden LaundryRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 2.0- VikingsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 2.0- Criminal MindsRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5- VikingsRated ★ 2.5
Tomorrow VictoryRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.0
War of MoneyRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0