Series
Ratings
71
I Need RomanceRated ★ 4.0
Shining DaysRated ★ 2.0- VirtueRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 2.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Smile, YouRated ★ 3.0