Series
Ratings
57- Seolganghwa: snowdropRated ★ 0.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
TrickRated ★ 5.0
TrickRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
TrickRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0- Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5