Series
Ratings
23
School 2013Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Precious ChildRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Magical DoReMiRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.5