Series
Ratings
44
ClannadRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Secret TerriusRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 4.5
- Crime Scene 3Rated ★ 4.0

Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0