Series
Ratings
82
Taxi DriverRated ★ 2.5- Taxi Driver 2Rated ★ 2.5
- KarmaRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- NewtopiaRated ★ 2.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
- Low LifeRated ★ 4.5
- Hyper KnifeRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0- Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
- The 8 ShowRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0- A Shop for KillersRated ★ 3.0
MovingRated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0- HappinessRated ★ 1.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.5