Series
Ratings
68
IRIS 2Rated ★ 1.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0

IRISRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The Princess's ManRated ★ 3.5- Steal HeartRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 2.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 1.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5