Series
Ratings
35- Witch HuntRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5