Series
Ratings
234
Gakuen AliceRated ★ 3.5- Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
- Resident PlaybookRated ★ 4.0
- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- 환승연애, 또 다른 시작Rated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 4.0
- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- The AuditorsRated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5