Series
Ratings
34
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 4.0
- Imjin War 1592Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0