Series
Ratings
25
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 4.5

Money FlowerRated ★ 0.5
Behind the White TowerRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5