Series
Ratings
12- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
クロスアンジュ 天使と竜の輪舞Rated ★ 3.0