Series
Ratings
133- Too Hot to HandleRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Youn's KitchenRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5