Series
Ratings
104
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Gokusen Season 3Rated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.0- 원피스 4기Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
GokusenRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0