Series
Ratings
62
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Bread Barbershop Season 4Rated ★ 3.5

Bread Barbershop Season 3Rated ★ 3.5- AdolescenceRated ★ 3.5
- Bread BarbershopRated ★ 3.0
- Bread BarbershopRated ★ 4.0
- Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The Office Season 9Rated ★ 4.0
The Office Season 8Rated ★ 3.5
The Office Season 7Rated ★ 5.0- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0