Series
Ratings
495
タイムスリップ10000年 プライム・ローズRated ★ 3.5
Dirty PairRated ★ 3.0- AnpanRated ★ 4.0
The Adventrues of Peter PanRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 2.5
- The Catcher in the Ballpark!Rated ★ 3.5
- Apocalypse HotelRated ★ 4.0
- Mono: Weekend AnimationRated ★ 3.0
Flone of the Mysterious IslandRated ★ 4.0
Smart-SanRated ★ 4.0- YOUR FORMARated ★ 4.0
Gundam Reconguista in GRated ★ 4.5- Rurouni Kenshin: Kyoto DisturbanceRated ★ 3.0
- Ameku Takao's Detective KarteRated ★ 2.0
The Adventures of Tom SawyerRated ★ 4.5
A Little Princess SaraRated ★ 4.5- OmusubiRated ★ 2.5
- シートン動物記 くまの子ジャッキーRated ★ 4.0
Strike the Blood Season 1Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.0