Titles you rated

Miss RipleyRated ★ 3.5
Last FriendsRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 4.0
The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0