Titles you rated
- Love in the CloudsRated ★ 5.0
- Sinful MarriageRated ★ 4.0
- Perfect MatchRated ★ 3.0
- Lighter and PrincessRated ★ 5.0
Ever NightRated ★ 4.0- Si JinRated ★ 4.0
Blossoms in AdversityRated ★ 5.0- The Prisoner of BeautyRated ★ 5.0
- Our Blooming YouthRated ★ 4.0
- Kill Me Love MeRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 3.5