Titles you rated
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0