Series
Ratings
11
DEATH NOTERated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- Witch HuntRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5