Titles you rated
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
The Day AfterRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
ShortbusRated ★ 2.5- Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.5
The IsleRated ★ 3.5
In Another CountryRated ★ 3.5
Angela's AshesRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.0- THE AMAZING NINA SIMONERated ★ 3.5

AftersunRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Around the TableRated ★ 3.0
TarRated ★ 4.5
20th Century WomenRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Jesus Christ SuperstarRated ★ 4.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0