Series
Ratings
39- Mask GirlRated ★ 3.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0- You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5- Earth ArcadeRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 3.0