Series
Ratings
52
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- Hidden SingerRated ★ 5.0
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
White LiesRated ★ 4.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
RivalRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 2.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 2.5- Nonstop 1Rated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 4.0