Series
Ratings
132- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
StyleRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.5
Marry Him If You DareRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.5
Wild RomanceRated ★ 4.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
Smile, YouRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0