Series
Ratings
101
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.5- Santa Clarita DietRated ★ 4.0
- Santa Clarita DietRated ★ 5.0
- Santa Clarita DietRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 5.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Lee Sang That Lee SangRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5