Series
Ratings
88- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
- WestworldRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.5- Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 3.5