Series
Ratings
20
Liar GameRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5