Movies
Ratings
127
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.5