Series
Ratings
27
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Black CloverRated ★ 4.0
Black Clover Season 2Rated ★ 4.0
Black Clover Season 1Rated ★ 4.0- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0