Series
Ratings
117
Modern FamilyRated ★ 3.5- The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0
- The 8 ShowRated ★ 2.5
- BloodlineRated ★ 3.5
New BloodRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- DetentionRated ★ 3.5
Red OaksRated ★ 3.5
Red OaksRated ★ 3.5- Special Season 2Rated ★ 3.0
- SpecialRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5- The PracticeRated ★ 4.0
The PracticeRated ★ 4.0
Graceland Season 1Rated ★ 3.5
Eli StoneRated ★ 4.0
Eli StoneRated ★ 4.0