Series
Ratings
482- The Drops of GodRated ★ 2.0
- Tales of the Bizarre 35 Shunen SP Fall SpecialRated ★ 1.5
- LIAR GAMERated ★ 3.5
- RebootRated ★ 2.0
- LunacyRated ★ 2.0
- Kujo no TaizaiRated ★ 2.5
- Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 4.0
- Toyotomi Kyodai!Rated ★ 2.5
- Good and BadRated ★ 2.0
- StingersRated ★ 2.5
- Just a bit EspersRated ★ 1.5
- Power Pro drama ーHeibon na Shinshakaijin no Ore ga Success Shita HanashiーRated ★ 2.5
Dangerous Detective Forever TV Special'98Rated ★ 2.0
Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 1.5
The Ship of TheseusRated ★ 2.5- Warau SalesmanRated ★ 2.0
Ore no ie no HanashiRated ★ 2.5
BarakamonRated ★ 3.5- Ashita wa Motto, Ii Hi ni NaruRated ★ 2.0
- Gra Para!Rated ★ 1.5