Titles you rated
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
The ClubhouseRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
We Are Who We AreRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5- Camping ClubRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0- Cat's PleasesRated ★ 4.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0