Series
Ratings
324- Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 4.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
- SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
- Captivated, by YouRated ★ 4.5
- Low LifeRated ★ 3.5
- Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 4.0
- Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.0
- Anne ShirleyRated ★ 4.5
- LazarusRated ★ 4.5
- WITCH WATCHRated ★ 4.0
- Study GroupRated ★ 3.5
Super CubRated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 4.5