Series
Ratings
22
SuitsRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
One OutsRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5- I Am SoloRated ★ 1.0
- The Hungry and the HairyRated ★ 3.0

One Ordinary DayRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
- The Silent SeaRated ★ 1.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
SoulmateRated ★ 5.0