Series
Ratings
21
Inu X boku Secret ServiceRated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 2.5
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0
Sengoku BasaraRated ★ 2.5
Gintama.Rated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0
GintamaRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 5.0
Junjou Romantica Season 1Rated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Bunny DropRated ★ 5.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 3.0